TEKNİK SERVİS

 Solunum Grubu

Solunum Grubu alanında oksijen konsantratörleri, cpap, bpap, auto cpap ve bpap st cihazlarının her marka ve modellerinde teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Oksijen Konsantratörleri grubuna özel yerinde arıza tespit-onarım hizmeti ve periyodik bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Ameliyathane ve Yoğun Bakım

Ameliyathane ve Yoğun Bakım grubunda:

Ameliyathane tavan lambaları, ameliyathane masaları, EKG cihazları, hastabaşı monitörler, vital monitörler, pulse oksimetre cihazları, perfüzör pompalar gibi cihazların bakım-onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Elektro Koter Cihazları

Elektro koter cihazları sınıfına giren her marka ve model Monopolar Elektrokoter Cihazları ve Bipolar Elektrokoter Cihazlarının arıza tespit ve bakım-onarım hizmetlerini vermekteyiz.

Otoskop, Oftalmaskop, Laringazkop, Laringazkop Setleri

Otoskoplar, oftalmoskoplar ve laringoskoplar sınıfına giren her marka ve model cihazlarının arıza tespit, bakım ve onarım hizmetlerini vermekteyiz.
Aynı zamanda cihaz tamirleri yanında garantili olarak ampul değişimlerini de yapmaktayız.

Santrafüj Cihazları

Santrafüj cihazları sınıfına giren açılır rotorlu santrifrüj tamirleri, sabit rotorlu santrifrüj temirleri, Mikrolitre Ve Hematokrit markalı santrifüj tamir-bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktayız.
Bu gruba giren Kan Çalkalama Cihazları tamirleri de gerçekleştirilmektedir.